playeurope.sk

Tvorba Webstránok

Tvorba Webstránok

Viac ako 90% webov nezarába tak ako by mohli, weby od nás budú

…a hneď sa na konkrétnom príklade dozviete prečo.

Q: Z akého dôvodu je táto kategória nazvaná tvorba webstránok a nie napríklad tvorba webov, web development, tvorba webstránok na mieru alebo čokoľvek zo stoviek možných kombinácií?

A: Pretože slovné spojenie “tvorba webstránok” má zhruba 1 000 mesačných hľadaní cez Google, zatiaľ čo “tvorba webov” len 100 a “tvorba webstránok na mieru” menej ako 10.

Q: Prečo je to dôležité?

A: Ak by sme túto podstránku optimalizovali na “tvorba webstránok na mieru“, náš záber by bol len 10 potenciálnych zákazníkov – teda 100 násobne menej ako tomu je teraz. Menej návštevníkov = nižší obrat (a v tomto prípade zhruba 100 násobne menej)

Q: Ako teda má tvorba webstránok vyzerať?

A: SEO analýza kľúčových slov je ešte dôležitejšia ako kvalitný web a z našich skúseností ak si necháte vytvoriť webstránku, inde ako v Play Europe, dostanete presne tieto izolované riešenia. SEO analýza segmentu je u nás v cene webu.

Q: Je tu ešte niečo iné dôležité čo nie je očividné?

A: Všimnite si príbeh, ktorým sme začali písať o tom, že vyrábame moderné a rýchle webstránky. Ak ste došli v čítaní až sem, je to pravdepodobne preto, že ste sa pri ňom neunudili k smrti. Text je písaný pre Vás a nie o nás a to je to čo rozhoduje o tom či zákazník u vás nakúpi alebo nie. Ak Vás zákazník vďaka SEO analýze a optimalizácií nájde, ešte stále mu ho musíte produkt predať – a to je častokrát veda.

Q: Takže tvorba webov, SEO analýza a copywriting sú 3 dôležité elementy úspechu online biznisu?

A: Je tu ešte link building, čo je často nazývané off site SEO optimalizácia. Kvalitný a rýchly web spolu s on page SEO optimalizáciou sú dôležité ale bez prítomnosti Vášho webu na iných stránkach budete odkázaní len na platené reklamy. SEO (on a off page) je 90% úspechu.

Napíšte nám alebo nám rovno zavolajte

.